logo
tel. 34 / 324 36 38
biuro@biennale.art.pl
  • polski
  • angielski

PARTICIPANTS 2020

• Benhamou Marcelle – Lyon, France
• Canau Antonio – Azambusa, Portugal
• Csata Silva Hermina – Cluj Napoca, Romania
• Dealessi Albina Maria – Conzano, Italy
• Egger Manfred – Hall, Austria
• Gocan Adela – Cluj, Romania
• Ioannis Anastasion – Ateny, Greece
• Iosip Irina – Bucharest, Romania
• Jaeger Tibor – Skogas, Sweden
• Porumb Cristian – Cluj-Napoca, Romania
• Pozzati Silvo – Vertelli, Italy
• Revicky Ondrej – Lipany, Slovakia
• Tam Catarina – Salt Spring Island, Canada
• Willard Irena – Palaiseau, France

•••

Ambroz Joanna – Częstochowa

Andrzejewska Małgorzata – Poznań

Jarosz Anna – Konopiska

Armusiewicz  Bartosz – Gdynia

Babula Joanna – Tarnów

Banaszkiewicz Piotr – Wolin

Banaś Magdalena – Kamienna Góra, Wyróżnienie honorowe

Bernacka Dorota – Tarnów

Beszterda Wojciech – Piła

Bińczyk Ewa – Toruń

Budna Oksana – Pienięźno

Chmielewski Łukasz – Łódź, III NAGRODA ex aequo

Cholewa Stanisław – Kraków

Chomiak Magdalena – Toruń

Cieślik Malwina – Radomsko

Cywicki Łukasz – Rzeszów

Czapor-Zaręba Barbara –Tarnowskie Góry

Czyż Piotr – Toruń

Dański Mariusz – Radom

Desperak Andrzej – Kłobuck

Dokudowicz Majka – Warszawa

Dybowska Anna – Jadwisin

Frydryk Grzegorz – Rzeszów

Fudali Monika – Kraków

Gałuszka Irena – Rzeszów

Gertchen Agata – Wrocław

Goliński Leszek – Warszawa

Gorzelewska-Namiota Małgorzata – Lublin

Hancharova Darya – Katowice, Wyróżnienie honorowe

Hohensee Jacek – Warszawa

Huculak Marzena – Olsztyn

Ignasiak Aleksandra – Łódź

Jajkowska Kamila – Zbylitowska Góra

Jankowska Agnieszka – Lublin

Kacperska Magdalena – Łódź

Kalenin Magdalena – Szczecin

Kaleta Anna – Kielce

Kamycka Anna – Rzeszów

Kastelik Agnieszka – Bielsko -Biała

Kawiorska Marta – Kraków

Kilan-Borowska Monika – Bielsko-Biała

Klimkiewicz Magdalena – Grudziądz

Kobyłkiewicz Jarosław  – Częstochowa

Kołek Grażyna – Blachownia

Komaniecka Barbara – Rzeszów

Koniuszy Łukasz – Bytom

Konopacka Maria – Gliwice

Koszczan Agata – Kraków, Wyróżnienie honorowe

Kot Agnieszka – Branice

Kunicka Ewa – Skrzeszów

Lasoń Aleksandra – Sosnowiec

Lewin Daryna – Lubartów

Machowski Jacek – Rzeszów

Markiewicz Andrzej – Radom

Matyja-Rozpara Maria – Sosnowiec

Miller Katarzyna – Łódź

Młynarczyk Dariusz – Głowno

Niedzielska Celina – Wrocław

Noga Marcin – Radom

Nowicka-Urbańska Katarzyna –Radom

Olszewski Aleksander – Radom

Orzechowska-Ochnia Marta – Radom

Palka Marzena – Wilkowisko

Pandyra Piotr – Kasinka Mała

Pawełczyk Mateusz – Częstochowa

Perczak Sylwia – Częstochowa

Piątkowska Marianna – Bydgoszcz

Pieśniak Anna – Niedrzwica Duża

Piotrowski Grzegorz – Leńcze

Pitucha Emilia – Warszawa, Wyróżnienie honorowe

Piwowarski Jerzy – Rędziny

Polewka Arkadiusz – Szczecin

Porczyńska Barbara – Łańcut

Przewięźlikowski Dariusz – Toruń

Radochońska Helga – Opole

Radzikowska Elżbieta – Poznań

Rafalski Mateusz – Katowice

Rolniak Tomasz – Haczów

Rosenthal Marta – Bydgoszcz

Rozpara Hanna – Sosnowiec

Rułka Andrzej – Rzeszów

Rybiński Michał – Łódź

Sankowska Dorota – Brzozów

Sankowski Jarosław  – Brzozów

Sawoni Marta – Gdańsk

Siupka Weronika – Katowice

Skiba Jerzy – Rzeszów

Skowroński Sebastian – Łódź

Stabryła Sylwester – Sanok

Stenka Izabela  – Gdańsk

Strzelec Małgorzata – Radom

Surmacz Dominika – Rzeszów

Szczęśniak Magdalena – Kraków

Szewczuk Olga – Grodzisk Mazowiecki

Szoltis-Mencina Aneta – Częstochowa

Szumigaj-Badziak Anna – Tuszyn, I NAGRODA

Szymielewicz Marcin – Brodnica,  III NAGRODA ex aequo

Śliwiak Marta – Częstochowa

Ślosarska Matylda – Częstochowa

Talik Justyna – Częstochowa

Tereszkiewicz Katarzyna – Chmielnik

Tomczyk Marta – Łódź

Tyrman Agnieszka – Częstochowa

Warańska Katarzyna – Tyczyn

Warchoł Paweł – Oświęcim

Warzecha Magdalena – Starachowice

Wiktor Tomasz – Nawojowa, Wyróżnienie honorowe

Wojciechowska Julia Feliksa – Toruń

Wojewoda Janusz – Rzeszów

Woroniec Piotr jr. – Rzeszów

Wywórska Nadia – Kraków

Wyżlic Adam – Olsztyn

Zacharewicz Marzena – Radomsko

Zaręba Witold – Tarnowskie Góry

Zatylny Marta – Piła

Ząbroń Olga – Kraków

Zdejszy Jakub – Wisła, II NAGRODA

Zembik Andrzej – Częstochowa

Zieniewicz Irena – Lublin

biennale.art.pl informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij